Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Уряд розширив можливості для надання статусу дитини, яка постраждала від війни

1
633

1 вересня 2025 року, Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Статус можна буде отримати не лише за місцем внутрішнього переміщення, а й за місцем звернення або за місцем виявлення дитини місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування. 

Серед іншого, розширено перелік підстав для надання статусу. Зокрема, додано депортацію або примусове переміщення, загибель або зникнення батьків (одного з батьків) через війну та інші випадки позбавлення дитини батьківського піклування внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Також за темою

Верховна Рада підтримала закон № 14191, який посилює підтримку дітей та осіб з інвалідністю з дитинстваЧитати далі

Верховна Рада підтримала закон № 14191, який посилює підтрим...

Верховна Рада підтримала закон № 14191, який посилює підтримку дітей та осіб з інвалідністю з дитинства.
Запрацював короткий номер гарячої лінії Омбудсмана України – 1678Читати далі

Запрацював короткий номер гарячої лінії Омбудсмана України &...

Запрацював короткий номер гарячої лінії Омбудсмана України – 1678.
Уряд змінив правила продовження посвідчень для родин полеглих воїнів та призначення одноразової грошової допомогиЧитати далі

Уряд змінив правила продовження посвідчень для родин полегли...

Уряд змінив правила продовження посвідчень для родин полеглих воїнів та призначення одноразової грошової допомоги.