Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

2
898

Чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості за участі міської влади, представників громадських організацій та силових структур відбулось у виконавчому комітеті 15 лютого. Учасники розглянули ряд актуальних питань.

Перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова підкреслила, що завдяки партнерству з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру у нашому місті реалізується ряд соціально важливих проєктів.

Один з них — “Поліцейський офіцер громади”. Мелітополь стане першою громадою міського типу, де він буде апробований.

- Аби реалізувати цю ініціативу, місто придбало для поліцейських офіцерів громади транспортні засоби. Крім того, за підтримки ПРООН були відремонтовані чотири територіальні поліцейські станції. Так були створені комфортні умови для роботи офіцерів громади у різних мікрорайонах. Це яскравий приклад того, що тільки разом ми можемо реалізувати такі корисні та соціально важливі проєкти, - підкреслила Ірина Рудакова.

Представник Програми ООН в УкраїніОлексій Скворцов зазначив, що Мелітополь є активним учасником Програми та спецгрантів, що вона надає. Міські громадські організації неодноразово співпрацювали з ПРООН та продовжують подавати на її розгляд цікаві заявки.

Під час засідання члени робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості не тільки обговорили перспективи подальшої співпраці з ПРООН, а й звітували про оновлення складу робочої групи у зв’язку з кадровими змінами у структурних підрозділах. Новим членом робочої групи став яскравий представник молоді — голова студентської ради Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного Микита Семенов.

Також за темою

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району станом на 08.04.2022 рокуЧитати далі

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського райо...

У Мелітополі та об'єднанному мелітопольському районі, за ініціативою народного депутата Сергія Мінько, створено колл-центр та телеграм-канал для ...
До уваги мешканців міста Мелітополь та Мелітопольського району! Довідник контактів організацій і установ, що надають допомогу в умовах воєнного стануЧитати далі

До уваги мешканців міста Мелітополь та Мелітопольського райо...

Корисні телефони під час воєного стану
Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району станом на 04.04.2022 рокуЧитати далі

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського райо...

У Мелітополі та об'єднанному мелітопольському районі, за ініціативою народного депутата Сергія Мінько, створено колл-центр та телеграм-канал для ...