Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Управління комунальною власністю інформує

4
696

Мелітопольська міська рада Запорізької області з метою підготовки лотів (оформлення правовстановлюючих документів) до проведення земельних торгів, запрошує виконавців робіт із землеустрою та ліцитатора до участі у виготовленні в установленому законом порядку документації із землеустрою.

1. Умови конкурсу:

Виконавець забезпечує за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів виготовлення документації із землеустрою з метою формування лотів до продажу права оренди землі на земельних торгах у формі аукціону.

Увага! Фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів буде здійснюватись виключно за рахунок коштів переможця земельних торгів, які він зобов’язаний буде сплатити виконавцю земельних торгів у розміри та строки, визначені умовами аукціону, тобто без витрачання бюджетних коштів.

Перевага в укладанні договорів надається тим претендентам, пропозиції яких будуть економічно вигіднішими, а строки надання послуги - найкоротші.

2. Документація із землеустрою, яку необхідно виготовити:

2.1. проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшим продажем права оренди строком на 10 років:

1) орієнтовною площею 1,0 га, розташована по вул. Кізіярській, біля земельної ділянки 48/1, – для  іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07);

2) орієнтовною площею 0,10 га, розташована біля земельної ділянки по вул. Інтеркультурній, 106 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07);

4) орієнтовною площею 0,20 га, розташована біля земельної ділянки по вул. Дружби, 226 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07);

5) орієнтовною площею 0,10 га, розташована біля земельної ділянки по вул. Ломоносова, 105 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07);

6) орієнтовною площею 0,10 га, розташована біля земельної ділянки по просп. Б. Хмельницького, біля земельної ділянки 46/7 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07).

2.2 технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок по вул. Воїнів Інтернаціоналістів в натурі (на місцевості) площею 0,0529 га, кадастровий номер 2310700000:01:032:0228 (код КВЦПЗ 12.11) - для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу.

3. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у відборі виконавців земельних торгів;

- копії кваліфікаційних документів землевпорядника, який працює у штатному складі виконавця або буде залучатись;

- письмова згода на фінансування організації та проведення земельних торгів.

4. Строк подання конкурсної документації:

документи подаються до 14.01.2021 включно. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

5. Поштова адреса, за якою подаються документи:

Запорізька область, м. Мелітополь вул. Чернишевського, 26, каб. 1 (приймальня управління комунальною власністю Мелітопольської міської ради Запорізької області), телефони для довідок: 49-03-33 та 49-03-34.

6. Дата розгляду документів та проведення відбору відбудеться на черговому засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та комунальної власності територіальної громади за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26, каб.1, телефон для довідок : 44-88-68.

Також за темою

Управління комунальною власністю інформуєЧитати далі

Управління комунальною власністю інформує

Згідно рішення 16 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VIII скликання від 28.01.2022 № 2/5 підлягають приватизації на аукціоні ...
Управління комунальною власністю інформуєЧитати далі

Управління комунальною власністю інформує

Згідно рішення 15 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VIII скликання від 23.12.2021 № 2/3 підлягають приватизації на аукціоні насту...
Управління комунальною власністю інформуєЧитати далі

Управління комунальною власністю інформує

Перелік об’єктів, що підлягають приватизації на аукціоні