Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

У Мелітополі уражено потужну зброю окупантів разом з екіпажем

0
141

У районі тимчасово окупованого Мелітополя Сили оборони України знищили одну з найнебезпечніших систем озброєння російських військ — РСЗВ «Торнадо-С», яка використовувалася для ударів по Запоріжжю.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, підтвердивши ураження комплексу. За попередніми даними, установка була знищена разом з розрахунком у момент переміщення. Відомо, що вона рухалася з Криму на запорізький напрямок — ймовірно, саме для завдання нових ударів по обласному центру.

Удар у русі

Окремо зазначається, що ураження було завдано за допомогою дрона. У мережі вже з’явилося відео, на якому зафіксовано момент виявлення та знищення цілі.

Як повідомляють українські військові, операцію провели пілоти підрозділу 422 ОП БпС LUFTWAFFE. За їх словами, саме такі системи регулярно використовуються для обстрілів Запоріжжя.

Що ще повідомив Генштаб

У зведенні також йдеться про низку інших ударів по позиціях противника на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, уражено склад боєприпасів і командний пункт у районі Селидового, пункти управління безпілотниками, а також ремонтний підрозділ окупантів на Запорізькому напрямку.

Однак саме знищення «Торнадо-С» поблизу Мелітополя стало одним із ключових епізодів, враховуючи роль цієї системи в ударах по цивільній інфраструктурі.

Удари по військових об’єктах посилюються

Раніше повідомлялося, що українські сили вже завдавали точкових ударів по важливих елементах військової інфраструктури противника на окупованих територіях.

Зокрема, за даними Генштабу, підтверджено ураження радіолокаційної станції «Каста-2Е1» у районі Мелітополя, а також зенітного комплексу «Панцир-С1» у Маріуполі. Такі удари знижують ефективність ППО окупантів і підвищують ймовірність успішного ураження інших цілей.

Також за темою

Храм замість ринку і Маріїнський проспект: окупаційна влада планує перебудувати нижню частину Мелітополя під дореволюційний виглядЧитати далі

Храм замість ринку і Маріїнський проспект: окупаційна влада ...

Окупаційна влада анонсувала масштабне перетворення нижньої частини Мелітополя – район Центрального ринку планують перебудувати в стилі “Ст...
Катування, туберкульоз і 16 годин на ногах: де та в яких умовах Росія утримує викрадених медійників з МелітополяЧитати далі

Катування, туберкульоз і 16 годин на ногах: де та в яких умо...

Стало відомо, де Росія утримує двох медійників з Мелітополя – адвоката і блогера Євгена Ільченка, а також журналістку Анастасію Глуховську.
"Безгосподарне" майно в Мелітополі: HRW зафіксувала тисячі справ про конфіскацію житла на окупованих територіяхЧитати далі

"Безгосподарне" майно в Мелітополі: HRW зафіксувал...

Human Rights Watch задокументувала систематичне незаконне вилучення майна українців на окупованих територіях, зокрема в Мелітополі, і вимагає негайно ...