Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

65
1158

             Перед початком засідання Мелітопольський міський голова Іван Федоров поділився з присутніми гарною новиною:
        - Буквально на днях Уряд затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами загальною сумою 800 мільйонів гривень. Це для нас радісна подія, тому що завдяки затвердженню цієї Постанови ми стали на один крок ближче до здійснення нашої мрії - будівництва льодової арени.
         В Постанові Кабінету Міністрів нам виділено суму, якої буде достатньо для завершення будівництва льодової арени в Мелітополі вже в цьому році.
         Також Іван Сергійович подякував за допомогу у вирішенні цього питання і лобіюванні інтересів мелітопольської громади народному депутату України Сергію Мінько, Міністру молоді і спорту Вадиму Гутцайту, голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Старуху, який курирує президентську програму «Велике будівництво» в Запорізькій області, і всім фахівцям, які якісно і в дуже короткі терміни розробили проєктну документацію для відбору.
         На сесії були розглянуті усі питання порядку денного, а саме: архітектурні, земельні, комунальні, кадрові, програмні, фінансові питання, депутатські запити та інші.
        Одним з питань було внесення змін до кількості надання адміністративних послуг у нашому ЦНАП. А саме оформлення документації для металевих гаражів, кіосків тощо. Процедуру буде значно спрощено. І тепер цю послугу буде надавати не управління архітектури та містобудування, а Центр надання адміністративних послуг міста Мелітополя.

Також за темою

Мелітопольці серед переможців Чемпіонату України з богатирського багатоборстваЧитати далі

Мелітопольці серед переможців Чемпіонату України з богатирсь...

У змаганнях серед військовослужбовців, силових структур та ветеранів війни взяли участь більше 50 спортсменів з усієї країни
Мелітопольська міська рада підтримує Закон № 9549 як важливий крок до післявоєнного відновлення громадЧитати далі

Мелітопольська міська рада підтримує Закон № 9549 як важливи...

Закон передбачає спрощення процедури відведення земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури та продовжує до 2028 року зміну цільового призн...
У Запоріжжі відбулася Дитяча спартакіада для дітей ВПО із МелітопольщиниЧитати далі

У Запоріжжі відбулася Дитяча спартакіада для дітей ВПО із Ме...

У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів віком від 8 до 16 років. Змагання проходили окремо серед хлопців і дівчат у трьох вікових категоріях.