Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

У Мелітополі створять музей черешні

60
1298

     У Мелітополі сьогодні, 10 червня, презентують Дорожню карту розвитку туристичної дестинації Приазов’я на 2021-2030 роки. Вона була розроблена кращими експертами з туризму на замовлення проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (USAID ERA). Збільшення туристичного потоку вдвічі, подовження туристичного сезону до 9 місяців та створення Музею черешні в нашому місті — такими будуть результати її втілення. Консультантку проєкту USAID ERA Анну Романову в Мелітополі гостинно привітали міський голова Іван Федоров та його перший заступник Ірина Рудакова.

     Іван Федоров зазначив, що довгий час Мелітополь був містом, що асоціювалось виключно з машинобудівництвом та частково з садівництвом. Сьогодні ж перспективним для нас є напрямок туризму.

     - Мелітопольський район укрупнився - тепер на нашій території проживають більше 300 тисяч населення. Важливо, що у склад нового Мелітопольського району увійшло майже 100 кілометрів Азовського узбережжя. Тож, наш регіон має колосальний туристичний потенціал і задача нашої команди — розкрити його. Ми вдячні вам та проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” за допомогу у розвитку напрямку туризму. Головна родзинка Мелітополя та Мелітопольського району — мелітопольська черешня. Декілька років ми маємо ідею створити в Мелітополі музей черешні. Сподіваюсь, що з вашою допомогою нам вдасться реалізувати цей проєкт, - привітав Анну Романову Мелітопольський міський голова.

     Консультантка проєкту USAID ERA подякувала Мелітополю за трепетне ставлення до всіх донорських проєктів. І повідомила, що виступає амбасадором нашого міста – на робочу зустріч з керівництвом Мелітополя вона прийшла в сережках з черешнями, які носить як талісман.

     - Я в туристичному проєкті вже рік, ми створили брендінг та дорожню карту всього Приазов'я. Мелітополю в цьому проєкті відведена дуже серйозна роль — хаба, який на шляху до всіх туристичних місць Приазов'я. Ви можете самостійно забезпечувати узбережжя продуктами туристичного споживання. Дорожня карта розвитку туристичної дестинації Приазов’я, яку ми будемо сьогодні презентувати, розроблена на 2021-2030 роки. Збільшення туристичного потоку вдвічі, подовження туристичного сезону до 9 місяців — таким буде результат її втілення. Музей черешні стане туристично-інформаційним центром, де турист зможе купити туристичні продукти, тури. Це унікальний проєкт. За останні роки сприйняття Мелітополя серед українців дуже змінилось. Всі тепер знають: якщо черешня — то це Мелітополь, - відзначила Анна Романова.

     Перша концепція майбутнього Музею черешні буде презентована на початку липня. Консультантка проєкту USAID ERA впевнена: він стане справжнім магнітом для гостей нашого регіону.


 


 

Також за темою

До уваги родин військовослужбовців м. Мелітополя, які мають дітей до 18 років!Читати далі

До уваги родин військовослужбовців м. Мелітополя, які мають ...

Розпочинаємо прийом заяв на одноразову виплату адресної матеріальної допомоги до Дня Захисту Дітей
26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу. Читати далі

26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську ...

Мелітопольська міська рада разом з усією Україною та світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв однієї з найстрашніших техногенних катастроф в і...
День народження Молодіжного центру "Піпл.юа": як це було? Читати далі

День народження Молодіжного центру "Піпл.юа": як ц...

Святкування річниці МЦ "Піпл.юа" стало справжньою подією для всіх, хто творить зміни разом із нами. Атмосфера - вибухова, емоції - щирі, а к...