Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

56
1390

За минулу добу нових випадків захворювання на COVID-19 серед мешканців міста не виявлено.

Станом на 29 листопада 2021 року всього в місті Мелітополі підтверджено 13 471 випадок СOVID-19 серед містян, з них 555 дітей.

На сьогодні в інфекційному госпіталі отримує лікування 69 пацієнтів з Мелітополя та прилеглих районів:

- 55 з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 2 дитини;

- 14 з підозрою на корона вірусну інфекцію.

На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря перебувають 884 захворілих мелітопольців, з них 9 дітей.

Зареєстровано ще 4 летальних випадки серед мешканців міста (померлі мали вікові порушення та хронічні захворювання серцево-судинної системи, гіпертонічну хворобу).

Станом на 29 листопада 2021 року перемогли коронавірусну інфекцію 11 991 містянин, в тому числі 546 дітей.

Для запобігання ситуації стрімкого розповсюдження COVID-19 відповідально дотримуйтеся правил безпеки. Прості речі можуть врятувати життя. Вакцинуйтеся та носіть маски!

Захистіть себе та людей довкола!


 

Також за темою

ЦНАПи Мелітополя відновлюють послуги з державної реєстрації права власності на нерухоме майноЧитати далі

ЦНАПи Мелітополя відновлюють послуги з державної реєстрації ...

Послуги знову доступні у Запоріжжі, Львові та Києві
Інтеркультурний Мелітополь вітає Павлоград і Суми з присвоєнням почесного звання "Місто-герой"Читати далі

Інтеркультурний Мелітополь вітає Павлоград і Суми з присвоєн...

Це почесне звання є заслуженим визнанням мужності, стійкості та героїзму громад, які у найтемніші часи стали символами незламності та сили духу.
1 жовтня – День Захисників і Захисниць УкраїниЧитати далі

1 жовтня – День Захисників і Захисниць України

День про любов до країни, про біль втрат і про силу, що живе в людях.