Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

0
215

За інформацією Українського Інституту національної пам'яті, кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей були розстріляні, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Радянська влада намагалася приховати сліди своїх злочинів. Місця поховань ставали режимними об’єктами КГБ, місцевість розрівнювали бульдозерами, доступ до відповідних архівів був заборонений.  

За період «Великого терору» на території УРСР було засуджено 198918 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілу. Решту відправили до в`язниць та виправно-трудових таборів (інші заходи покарання охоплювали менше 1 %, звільнено було тільки 0,3 %).

Через 86 років після тих кривавих подій маємо справу з новим тоталітарним режимом - кремлівським. Депортації, політичне переслідування, викрадення та фізичне знищення людей - все це російська влада та її приспішники творять сьогодні на тимчасово окупованих територіях України. Чинять справжній геноцид українського народу. Сьогодні об'єднуємось зі всім світом, аби зупинити державу-терориста та забезпечити глобальний мир та колективну безпеку. Вшановуємо учасників національного спротиву та пам'ять всіх жертв політичних репресій в Україні.

Також за темою

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниЧитати далі

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад п...

В Запорізькій області провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де представники регіону звернулися до централ...
 Будь-які вибори на ТОТ - незаконніЧитати далі

Будь-які вибори на ТОТ - незаконні

З 31 серпня по 10 вересня 2023 року на окупованих територіях Запорізької області відбувалися, організовані країною-агресором, незаконні вибори в так з...
До уваги суб’єктів господарювання!Читати далі

До уваги суб’єктів господарювання!

Запрошуємо взяти участь 12 вересня о 15:00 у вебінарі: Пошук потенційних клієнтів за кордоном