Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

У Мелітополі готові реалізовувати масштабні інфраструктурні проєкти

2
934

У Мелітополі найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт об'єктів соціальної інфраструктури в рамках програми Президента “Велике будівництво”. Про це під час брифінгу 19 січня повідомив заступник Мелітопольського міського голови Олександр Щербаков.

За словами Олександра Щербакова, розпочати будівельні роботи вже в січні зможуть завдяки тому, що змінили підхід до підготовки до будівельного сезону. Якщо раніше всі необхідні тендерні процедури проводили на початку року, то на цей раз цю роботу провели ще у грудні минулого року.

Одними з перших проєктів, реалізація яких у Мелітополі розпочнеться в рамках програми Президента “Велике будівництво”, стануть дитяча лікарня і дитячий садок № 1. Тут запланований комплексний капремонт — внутрішні та зовнішні роботи, заміна покрівлі, утеплення фасаду, закупівля сучасного обладнання та техніки, благоустрій прилеглих територій.

- Ще одним масштабним проєктом, що буде реалізований у поточному році, стане урбан-парк. Мелітополь став одним із 28 міст України, де в рамках програми Президента “Здорова Україна” з'явиться такий об'єкт. Підготовчі роботи вже розпочато. Мелітополь став першим в Україні містом, в якому вже почали проводити тендерні процедури для виконання робіт. Ми змогли швидко та якісно провести тендер щодо проєктування, і вже відпрацювали всі технічні моменти з проєктантами. Наразі проводиться перший тендер на роботи з будівництва, - розказав Олександр Щербаков та додав, що задля будівництва урбан-парку будуть демонтовані аварійні будівлі, що не користувалися попитом громадян — будівля камінного залу, кімната сміху і музей. Куди будуть перенесені музейні фонди парку ім. Горького, вже вирішують.

Запланований у поточному році і капітальний ремонт колекторів на вулицях Брів-ла-Гайард, Івана Алексєєва та Грушевського. В рамках робіт будуть повністю замінені всі каналізаційні та водопровідні мережі і відновлено асфальтне покриття. Тендерні процедури щодо капітального ремонту колектора на вул. Брів-ла-Гайард вже завершені.

Розпочато і комплексне обстеження дерев на проспекті Богдана Хмельницького. Воно продемонструвало, що майже 80 % дерев знаходяться в аварійному стані. За словами Олександра Щербакова, замість аварійних тополь тут планується висадження інших листяних дерев.

Заступник Мелітопольського міського голови також нагадав, що відтепер сплатити за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, а також оплату за абонентське обслуговування можна без комісій у касі КП "Водоканал". Таку послугу підприємство запровадило для зручності споживачів. Оплата за спожиті послуги приймається як готівкою, так і картою будь-якого банку, щоденно з 7.00 до 16.00, окрім вихідних.

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...