Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відкриття першої реконструйованої частини стадіону „Спартак” ім. О. Олексенка
Однією з головних подій в суботу на стадіоні було урочисте відкриття першої черги реконструйованого стадіону.  Виконавчому комітету Мелітопольської міської ради завжди були небайдужі проблеми матеріально-технічного стану центрального міського стадіону «Спартак» ім. О. Олексенка.


 У 2005 році для виконання проекту реконструкції адміністративної будівлі і початку будівельних робіт з бюджету розвитку міста були виділені кошти.  
Рішенням сесії Мелітопольської міської ради від 27.01.2006 № 10/6 прийнято програму реконструкції стадіону, розраховану на 3 роки. Замовлено проект реконструкції спортивного ядра та глядацьких трибун, забезпечення освітлення. 
Протягом всього часу постійно проводилась робота щодо пошуку і залучення нових інвестицій. Під час реконструкції весь час відчувалась всебічна підтримка СК «Олком» з боку міськвиконкому і комітету по фізичній культурі, спорту і туризму.

В ході реконструкції стадіону були поставлені завдання: 
• Створення можливості організації на базі стадіону якісного тренувального процесу футбольної команди ( безкоштовного); 
• Удосконалення загального стану об’єкта, з точки зору його відповідності сучасним вимогам і умовам ліцензування для проведення футбольних змагань вищого рівня ( ігор чемпіонату України);
• Вираховування інтересів багаточисельних уболівальників.
Всі ці аспекти потребували прискорення будівельних робіт і хвилювали не тільки міську владу, а й адміністрацію СК «Олком».

Аналізуючи складену ситуацію, виникла пропозиція укладання договору, де обидві зацікавлені сторони виступали на правах рівних партнерів з подальшою співпрацею.
Згадаємо як це відбувалось:

2007р.
На виконання міської програми „Реконструкції стадіону „Спартак” ім. О. Олексенка” у звітному році завершено будівництво роздягалень, душових, суддівських, побутових приміщень споруди. Побудовано зрошувальну систему для футбольного поля, придбано спеціальні органічні матеріали для покращення його якості у т.ч. завезено 40,0 т. річного піску для вирівнювання ґрунту. Завершено будівництво огорожі тренувального футбольного поля.

 2008р.
На виконання міської програми „Реконструкції стадіону «Спартак» ім. О.Олексенка”, у поточному році проведено будівельні роботи по реконструкції тренувального футбольного поля (установлено огорожу, встановлено нові стандартні ворота), введено в експлуатацію збудовану систему подачі води для поливу основного футбольного поля, тривала реконструкція трибуни для глядачів (завершено підготовчі роботи для монтажу крісел південного сектору. Завершено реконструкцію адміністративної будівлі.

2009р.
По об’єкту „Реконструкція стадіону „Спартак” ім. О. Олексенка” заплановано 252000,0 грн.
Станом на 10.09.2009 видатки складають – 101977,76 тис. грн., а саме:
-будівельно-монтажні роботи -101220,84 тис. грн.,
- утримання служби забудовника – 756,92 тис. грн.
Будівельні роботи виконує підрядник ПП „Капітал СП”.
На даний момент на стадіоні встановлено 1550 крісел.

Слід відмітити, що реконструкція адміністративної будівлі СК „Олком” проведена за рахунок Президента СК „Олком” Євгена Куценка. А міська влада зробила внесок у реконструкцію глядацьких трибун та заміну крісел в секторах.

 Адміністрація міста та СК „Олком” завдання, які ставили перед собою, можна вважати, виконали на дві третини. Тепер мелітопольский стадіон „Спартак” ім. О. Олексенка відповідає сучасним вимогам і умовам ліцензування для проведення футбольних змагань вищого рівня (ігор чемпіонату України).

 Залишилося реконструювати другу частину стадіону і наш стадіон стане одним з найкращих в Запорізькій області. < Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019