BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Відбулось планове засідання виконкому

0
281

23 вересня відбулось чергове засідання виконкому. На ньому були розглянуті планові питання, питання захисту прав дітей, опікунської ради, соціального захисту, комунальної власності, архітектури, ЖКГ, житлові та інші питання.

Начальник управління освіти Ірина Щербак доповіла про мережу закладів освіти. Вона в Мелітополі залишилась незмінною — у нашому місті 21 заклад загальної освіти і 27 закладів дошкільної освіти.

- У порівнянні з минулим роком відбулись і деякі зміни. Так, цього року ми набрали 231 клас (15 877 учнів), середня наповненість класів — 28,8. У минулому році було 535 класів (15 281 учень). Таким чином, ми зменшили кількість класів та збільшили їх середню наповненість. Мережа 5-9 класів зменшилася на чотири класи. Збільшилась цього року кількість інклюзивних класів — їх було 52, тепер 71. Мережа груп подовженого дня залишилась незмінною — 30 груп. Що стосується дошкільних навчальних закладів, то у 27 ДНЗ сьогодні працюють 248 груп. У порівнянні з минулим роком відкриті чотири додаткові групи інклюзивної освіти.

Мережа позашкільної освіти залишилась незмінною: сьогодні у нас працюють 75 гуртків у Палаці дитячої та юнацької творчості та 227 гуртків різного профілю у Центрі позашкільної освіти, включаючи клуби за місцем проживання, - повідомила Ірина Щербак.

Начальник управління соціального захисту населення Ірина Донець розказала про оздоровчу кампанію для дітей пільгових категорій. Так, в черзі на отримання путівок у поточному році перебувало 333 дитини пільгових категорій, 92 з них мали право на першочергове направлення до позаміських дитячих закладів. Міська програма “Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки” передбачає кошти на придбання путівок (950 тис. грн.) та оплату транспортних послуг за перевезення груп дітей до дитячих закладів та у зворотньому напрямку у разі виділення путівок з обласного бюджету.

- За кошти міського бюджету було придбано 88 путівок на першу зміну до ДЗОтВ “Северянін” (смт Кирилівка), в тому числі 3 путівки були виділені для дітей позбавлених батьківського піклування віком від 4 до 6 років, які перебували у дитячому закладі у супроводі опікунів.

Щороку наші діти відправляються на відпочинок за рахунок обласного та державного бюджетів. На жаль, цього року путівки за рахунок обласного бюджету були придбані із запізненням через складнощі з проведенням тендеру, тому не були розподілені на Мелітополь. За рахунок державного бюджету 49 дітей пільгових категорій оздоровились у закладах за межами Запорізької області: 20 дітей у дитячому центрі “Молода гвардія” (Одеса), 19 дітей у міжнародному центрі “Артек” (Київ), 10 дітей у таборі відпочинку оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді “Соколята” (Львівська область). Всього було оздоровлено 137 дітей пільгових категорій, - розказала Ірина Донець.

Серед актуальних питань порядку денного було і звільнення території міста від двох металевих гаражів в районі будинку № 1 на вул. Сухова. За словами в.о. начальника відділу з благоустрою та екології Максима Галуцького, таке рішення прийняте у зв'язку з відповідними скаргами місцевих жителів, бо гаражі знаходяться у незадовільному стані.

 

Також за темою

На допомогу лікарям ковідних шпиталів у Мелітополі прийшли їх колеги різних спеціальностейЧитати далі

На допомогу лікарям ковідних шпиталів у Мелітополі прийшли ї...

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією та швидким розповсюдженням COVID-19 у Мелітополі посилений штат ковідних шпиталів
Увага! Пряма лініяЧитати далі

Увага! Пряма лінія

У середу, 27 жовтня 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови...
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції ...

Оперативна інформація про захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями по Мелітополю станом на 9.00 26.10.2021